Dziś jest: Wtorek, 28 Września 2021 r.
Elbląski Komitet Obywatelski » strona główna

AKTUALNOŚCI

WYBORY

BAROMETR AKTYWNOŚCI RADNYCH

OSTATNIE WPISY NA BLOGACH

DOKUMENTY

CZYTELNIA

STANOWISKA

Agata Rychter

Agata Rychter, 44 lata

Wykształcenie, aktualne miejsce pracy:

Biolog morza, ekolog. Doktorat nauk o Ziemi w zakresie oceanologii obroniony na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończone studium podyplomowe z informatyki dla nauczycieli.

Nauczyciel akademicki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu i wykładowca Baltic University w Uppsali, Szwecja.

Doświadczenie zawodowe:

W latach 2000-2009 nauczyciel w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Krynicy Morskiej. Od 2001 r. zastępca Dyrektora Instytutu Politechnicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, członek dwóch kadencji Senatu PWSZ w Elblągu.
Kierownik międzynarodowych projektów naukowych współfinansowanych przez Unię Europejską. Pomysłodawca i organizator wielu międzynarodowych warsztatów, seminariów oraz konferencji naukowych z udziałem naukowców i studentów z regionu Morza Bałtyckiego.

Uczestnik ponad pięćdziesięciu krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych z zakresu biologii i ekologii wód, ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju.

Doświadczenie społeczne i odznaczenia:


Prezes Elbląskiego Stowarzyszenia Rodziców w Elblągu w latach 2000-2010. W 2004 roku odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP.

Rodzina, zainteresowania:


Mężatka, syn - student. Uwielbia wypoczynek. Jeździ konno i na nartach. Zdobyła patent nurkowy. W weekendy uprawia nordic walking. Marzy o wyjeździe trekingowym do Tybetu. Lubi kino Tarantino. W ludziach ceni pasje.

Strona internetowa:
http://zalew-wislany.pl/

Adres email:
a.rychter@pwsz.elblag.pl 

Strona główna | O nas | Członkowie | Jak przystąpić | Galeria | Linki | Mapa serwisu | Kontakt stat4u