Dziś jest: Wtorek, 28 Września 2021 r.
Elbląski Komitet Obywatelski » strona główna

AKTUALNOŚCI

WYBORY

BAROMETR AKTYWNOŚCI RADNYCH

OSTATNIE WPISY NA BLOGACH

DOKUMENTY

CZYTELNIA

STANOWISKA

Alicja Sadło

Mam 46 lat, wykształcenie techniczne. Jestem rodowitą elblążanką, matką dwóch wspaniałych córek, jak też babcią.

Dorastałam beztrosko w mieście pracy, rekreacji i sportu w nadziei na stabilne życie następnych pokoleń. Moje życie nie było usłane różami, a następne pokolenie musi borykać się chyba z jeszcze większymi problemami. Dlatego znam i rozumiem nasze, ludzkie bolączki, umiem słuchać ludzi i nie odsyłać ich z problemami - lecz je rozwiązywać i stawiać im czoło. Nie posiadam majątku - może dlatego, że dla mnie najważniejszy jest człowiek. Jako osoba bezpartyjna proszę o Wasze głosy, bo uważam, że już dość ścierania się politycznych i międzypartyjnych poglądów, czas zająć się poważnie sprawami naszymi i naszego miasta - mając na względzie dobro ogółu, a nie jednostek. 

Znacie mnie Państwo po części z sąsiedztwa - z tytułu wykonywania wieloletniej pracy jako administratora budynków - wcześniej w Centrum miasta, a obecnie w Śródmieściu i "Rakowie". Moja praca to nieustanna służba ludziom i starania by w budynki piękniały, a życie w ich wnętrzu stawało się bardziej komfortowe. 

Każde powierzone mi zadanie traktuję jako wyzwanie i wykonuję jak najlepiej. Nieobce są mi tematy jak np. nierozwiązana do końca sprawa śmieci, bądź wysokich opłat mieszkaniowych, na które mam nadzieję mieć wpływ zasiadając w Radzie Miasta. Będę godnie Nas reprezentować i "walczyć" o rozwiązania przychylne nam - mieszkańcom - poddając moją skromną osobę pod głosowanie.

Strona główna | O nas | Członkowie | Jak przystąpić | Galeria | Linki | Mapa serwisu | Kontakt stat4u