Dziś jest: Poniedziałek, 11 Grudnia 2017 r.
Elbląski Komitet Obywatelski » strona główna

AKTUALNOŚCI

WYBORY

BAROMETR AKTYWNOŚCI RADNYCH

OSTATNIE WPISY NA BLOGACH

DOKUMENTY

CZYTELNIA

STANOWISKA

Okręgi - obwieszczenie

OBWIESZCZENIE

PREZYDENTA MIASTA ELBLĄG

Na podstawie art. 94 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tj. Dz. U. z 2010 r. Nr 176 poz. 1190) oraz zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Elblągu Nr XXX/1018/2002 z dnia 04.07.2002 r. w sprawie podziału miasta Elbląga na okręgi wyborcze dla wyboru Rady Miejskiej w Elblągu, podaje się do publicznej wiadomości informację o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie wybieranych radnych
w każdym okręgu oraz o siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w przedterminowych wyborach
do Rady Miejskiej w Elblągu zarządzonych na dzień 23 czerwca 2013 r.

Numer okręgu

Granice okręgu wyborczego

Liczba wybieranych radnych

w okręgu

1

 

ALEJA ODRODZENIA

ARMII LUDOWEJ

BROWARNA od 27 do 94

BRZESKA

PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 37 do 111 (nieparzyste)

DZIAŁDOWSKA

ELEKTRYCZNA

GRAŻYNY

HELSKA

MACIEJA KALENKIEWICZA

MARCINA KASPRZAKA

KRAKUSA

KS. ANDRZEJA KLIMUSZKI

LUBRANIECKA

ŁUBINOWA

JANA MATEJKI

MAZURSKA

OBROŃCÓW POKOJU

STEFANA OKRZEI

LEOPOLDA OKULICKIEGO

PIŁAWSKA

PŁOCKA

PODGÓRNA

POKORNA

POPRZECZNA

PORTOWA

PSZENICZNA

TADEUSZA RECHNIEWSKIEGO

ROBOTNICZA od 142 do końca (parzyste)

ROBOTNICZA od 107 do końca (nieparzyste)

RODZINY NALAZKÓW

RYPIŃSKA

RZEPAKOWA

SŁONECZNIKOWA

STEFANA BATOREGO

SZARYCH SZEREGÓW

TOPOLOWA

WIEJSKA

ŻYTNIA

5

 

2

 

ALEJA JANA PAWŁA II

ALEJA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO

BARTNICZA

MAURYCEGO BENIOWSKIEGO

BOHATERÓW WESTERPLATTE

BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO

TADEUSZA BOYA ŻELEŃSKIEGO

WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

JANA BRZECHWY

BUKOWA

CISOWA

CZĘSTOCHOWSKA

ANTONIEGO CZUCHNOWSKIEGO

PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 113 do końca (nieparzyste)

PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 132 do końca (parzyste)

DRUSKIENNICKA

DWORKOWA

JULIANA FAŁATA od 30 do końca

FORMIERZY

FROMBORSKA

ALEKSANDRY GABRYSIAK

GDYŃSKA

GŁOGOWA

POLI GOJAWICZYŃSKIEJ

GRABOWA

GRODZIEŃSKA

HODOWLANA

IŁAWSKA

JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA

JAGODOWA

JANA III SOBIESKIEGO

JARZĘBINOWA

JAWOROWA

JELENIA DOLINA

JEMIOŁOWA

JESIONOWA

JODŁOWA

MICHAŁA KAJKI

KALINOWA

KALISKA

KAMIENNA

JÓZEFA KARPIŃSKIEGO

JANA KASPROWICZA

KASZUBSKA

KATOWICKA

PIOTRA KŁOCZOWSKIEGO

MARII KONOPNICKIEJ

JANUSZA KORCZAKA

TADEUSZA KOŚCIUSZKI od 140 do końca (parzyste)

KOWIEŃSKA

KRAKOWSKA

KRÓLEWIECKA od 162 do końca (parzyste)

KRÓLEWIECKA od 191 do końca (nieparzyste)

LEONA KRUCZKOWSKIEGO

ALEKSANDRA KRZYŻANOWSKIEGO

EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO

JÓZEFA LASSOTY

LEGIONÓW

STANISŁAWA LEMA

LESZCZYNOWA

STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO

BOLESŁAWA LEŚMIANA

LEŚNA

LIPOWA

LUBARTOWSKA

LUBELSKA

LWOWSKA

WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA

ŁOWICKA

WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO

KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

MARYMONCKA

METALOWCÓW

MIESZKA I

MODLIŃSKA

MODRZEWIOWA

JANA MYLIUSA

ZOFII NAŁKOWSKIEJ

GABRIELA NARUTOWICZA

GEN. BOLESŁAWA NIECZUJA-OSTROWSKIEGO

JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA

NIEPODLEGŁOŚCI

NOWOGRÓDZKA

ODLEWNIKÓW

OGÓLNA

OKRĘŻNA

OLCHOWA

WŁADYSŁAWA ORKANA

ORZECHOWA

OSIEDLE MARYNARZY

OSTRÓDZKA

IGNACEGO PADEREWSKIEGO

PAWIA

PIŃSKA

POMORSKA

JANINY PORAZIŃSKIEJ

HALINY POŚWIATOWSKIEJ

POZNAŃSKA

STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO

MICHAŁA ROSNOWSKIEGO

RUMIANKOWA

LUCJANA RYDLA

SARNIA

WŁODZIMIERZA SIERZPUTOWSKIEGO

WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO

SKIERNIEWICKA

SMOLNA

SOSNOWA

SPOŁECZNA

LEOPOLDA STAFFA

STAWOWA

STRUMYKOWA

MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO

STANISŁAWA SULIMY

SUWALSKA

WŁADYSŁAWA SYROKOMLI

SZCZECIŃSKA

SZCZYGLA

JANA SZUCHA

ŚWIERKOWA

TARNOPOLSKA

TARNOWSKA

TURBINOWCÓW

JULIANA TUWIMA

LUDWIKA WARYŃSKIEGO

WĘGROWSKA

WIĄZOWA

WILCZA

WILEŃSKA

WINNICKA

WIŚLICKA

STANISŁAWA WITKIEWICZA

WINCENTEGO WITOSA

WRZOSOWA

ZAKĄTEK

ZAKOPIAŃSKA

ŻYRARDOWSKA

5

 

3

 

AGRYKOLA

HENRYKA BARONA

JANA BAŻYŃSKIEGO

GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 40 (parzyste)

GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 59 (nieparzyste)

BOLESŁAWA CHROBREGO

BOSMAŃSKA

BOŻEGO CIAŁA

BROWARNA od 95 do końca

BROWARNA od początku do 26

BRZOZOWA

BYDGOSKA

FRYDERYKA CHOPINA

CICHA

MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ

IGNACEGO DASZYŃSKIEGO

PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 32 do 130 (parzyste)

DOLNA

DONIMIRSKICH

DZIAŁKOWA

JULIANA FAŁATA od początku do 29

GÓRNOŚLĄSKA

GRUDZIĄDZKA

GWIEZDNA

JAŚMINOWA

STEFANA KIEDRZYŃSKIEGO

MIKOŁAJA KOPERNIKA

TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do 138 (parzyste)

TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do końca (nieparzyste)

KRÓLEWIECKA od 74 do 160 (parzyste)

KRÓLEWIECKA od 79 do 189 (nieparzyste)

KRUCZA

KWIATOWA

LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO

STANISŁAWA MONIUSZKI

NISKA

CYPRIANA KAMILA NORWIDA

OLIWSKA

ORĘŻNA

ELIZY ORZESZKOWEJ

OWOCOWA

PIECHOTY

WAWRZYŃCA PILGRIMA

PIONIERSKA

PŁYWACKA

ADAMA PRÓCHNIKA

GENERAŁA KAZIMIERZA PUŁASKIEGO

ROBOTNICZA od początku do 105 (nieparzyste)

ROBOTNICZA od początku do 140 (parzyste)

RÓŻANA

HENRYKA SIENKIEWICZA

SKWER JANKA KRASICKIEGO

SKWER OFIAR SPRAWY ELBLĄSKIEJ

SOKOLA

SOWIA

SPACEROWA

SYBIRAKÓW

SZTUMSKA

KAROLA SZYMANOWSKIEGO

ŚLEPA

TCZEWSKA

TORUŃSKA

UROCZA

WŁADYSŁAWA IV

WSPÓLNA

ŻEGLARSKA

ŻURAWIA

5

 

4

 

1 MAJA

12 LUTEGO

3 MAJA

ALEJA ARMII KRAJOWEJ

ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 4 (parzyste)

ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 57 (nieparzyste)

ALEJA TYSIĄCLECIA

ALEJA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

MICHAŁA BAŁUCKIEGO

BEDNARSKA

BULWAR ZYGMUNTA AUGUSTA

CHMURNA

CZERWONEGO KRZYŻA

PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 30 (parzyste)

PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 35 (nieparzyste)

KAPITANA DIACZENKI

DRZEWNA

FRETA

GARBARY

GARNCARSKA

GDAŃSKA

GIEŁDOWA

GIERMKÓW

GIMNAZJALNA

ZBYSZKA GODLEWSKIEGO

GOŁĘBIA

GROBLA ŚWIĘTEGO JERZEGO

GROCHOWSKA

GENERAŁA GROTA ROWECKIEGO

HETMAŃSKA od początku do 29 (nieparzyste)

HETMAŃSKA od początku do 34 (parzyste)

JANOWSKA

KAROWA

KLASZTORNA

KOSYNIERÓW GDYŃSKICH

KOTWICZA

KOWALSKA

KRĘGIELNA

KRÓLEWIECKA od początku do 72 (parzyste)

KRÓLEWIECKA od początku do 77 (nieparzyste)

KRÓTKA

KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO

KSIĘDZA WACŁAWA OSIŃSKIEGO

KUMIELI

KUPIECKA

KUŚNIERSKA

LESZNO

ŁĄCZNOŚCI

MĄCZNA

MENNICZA

MOSTOWA

NEONOWA

HENRYKA NITSCHMANNA

NIZINNA

NOWODWORSKA

NOWOWIEJSKA

OBOŹNA

ODZIEŻOWA

ORLA

OSTROŁĘCKA

JANA HENRYKA PESTALOZZIEGO

PLAC GRUNWALDZKI

PLAC KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA

PLAC KONSTYTUCJI

PLAC SŁOWIAŃSKI

PLAC SOLIDARNOŚCI

PLAC WOLNOŚCI

POCZTOWA

POLDEROWA

POLNA

POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH

PROWIANTOWA

PRZY BRAMIE TARGOWEJ

PRZYMURZE

RADOMSKA

RATUSZOWA

RONDO COMPIEGNE

RONDO LEER

RYBACKA

RYCERSKA

RZEMIEŚLNICZA

RZEŹNICKA

SKWER MARIANA SAWICZA

SKWER FERDYNANDA SCHICHAUA

SKWER IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO

SKWER WALDEMARA REBININA

SKWER IM. LUDWIKA ZAMENHOFA

SŁONECZNA

SŁUŻEBNA

STARY RYNEK

STAWIDŁOWA

FRANCISZKA STEFCZYKA

STOCZNIOWA

STRAŻNICZA

ANDRZEJA STRUGA

STUDZIENNA

SUKIENNICZA

SZAŃCOWA

SZKOLNA

SZPITALNA

ŚCIEŻKA KOŚCIELNA

ŚLUSARSKA

ŚWIĘTEGO DUCHA

TAMKA

TARTACZNA

TEATRALNA

TRASA UNII EUROPEJSKIEJ

ROMUALDA TRAUGUTTA

TRYBUNALSKA

WAŁOWA

WAPIENNA

WARSZAWSKA

WIDOK

WIEŻOWA

WIGILIJNA

WINNA

WODNA

WYBRZEŻE GDAŃSKIE

STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO

ZACISZE

WOJCIECHA ZAJCHOWSKIEGO

ZAMKOWA

ZIELONA

ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO

ŻUŁAWSKA

5

 

5

 

AKACJOWA

ALEJA GRUNWALDZKA od 59 do końca (nieparzyste)

ALEJA GRUNWALDZKA od 6 do końca (parzyste)

ARTYLERYJSKA

ADAMA ASNYKA

AUGUSTOWSKA

GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 42 do końca (parzyste)

GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 61 do końca (nieparzyste)

BESKIDZKA

BOCIANIA

BOHATERÓW MONTE CASSINO

BRANIEWSKA

BRATERSTWA BRONI

BYTOMSKA

JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO

CHOCIMSKA

STEFANA CZARNIECKIEGO

CZERNIAKOWSKA

CZOŁGISTÓW

DALEKA

GENERAŁA JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO

DĘBOWA

DOJAZDOWA

DRUSKA

FABRYCZNA

MIKOŁAJA FIRLEJA

FLISAKÓW

ALEKSANDRA FREDRY

KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO

GARNIZONOWA

ARTURA GROTTGERA

HETMAŃSKA od 36 do końca (parzyste)

HETMAŃSKA od 31 do końca (nieparzyste)

HUZARSKA

LUDWIKA IDZIKOWSKIEGO

JASNA

JUNAKÓW

KARTUSKA

KASZTANOWA

KIELECKA

JANA KILIŃSKIEGO

KLONOWA

KMICICA

JANA KOCHANOWSKIEGO

KOLEJOWA

JANA AMOSA KOMEŃSKIEGO

WOJCIECHA KOSSAKA

IGNACEGO KRASZEWSKIEGO

LIDZBARSKA

LOTNICZA

ŁĘCZYCKA

ŁOMŻYŃSKA

ŁÓDZKA

MALBORSKA

ADAMA MICKIEWICZA

ROMUALDA MIELCZARSKIEGO

GUSTAWA MORCINKA

MORSZYŃSKA

NARCIARSKA

NATOLIŃSKA

NIBORSKA

OGRODOWA

OKÓLNIK

OLKUSKA

OLSZTYŃSKA

OPOLSKA

PABIANICKA

PANIEŃSKA

PASŁĘCKA

PERYFERYJNA

PIASKOWA

PIOTRKOWSKA

PLAC DWORCOWY

PŁOŃSKA

PODCHORĄŻYCH

BOLESŁAWA PRUSA

PRZYJAŹNI

PUŁTUSKA

RAWSKA

MIKOŁAJA REJA

WŁADYSŁAWA REYMONTA

RONDO KALININGRAD

RONDO RONNEBY

RYBNA

RZEPICHY

SADOWA

SAPERÓW

SIEDLECKA

SKRZYDLATA

JULIUSZA SŁOWACKIEGO

SOCHACZEWSKA

SOPOCKA

SZWOLEŻERÓW

ŚWIĘTEGO FLORIANA

UŁAŃSKA

WARMIŃSKA

WIERZBOWA

WILLOWA

WOJSKA POLSKIEGO

WSCHODNIA

LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO

WYŻYNNA

ZAGŁOBY

ZAGONOWA

STEFANA ŻEROMSKIEGO

5

 

 

Siedzibą Miejskiej Komisji Wyborczej jest Urząd Miejski w Elblągu ul. Łączności 1.

 

 

    MAREK BOJARSKI

         PEŁNIĄCY FUNKCJE ORGANÓW MIASTA ELBLĄG

                        DZIAŁAJĄCY ZA PREZYDENTA

 

Strona główna | O nas | Członkowie | Jak przystąpić | Galeria | Linki | Mapa serwisu | Kontakt stat4u